strona główna
oferta
lokalizacja
kontaktKONTAKT:
Horti Sp. z o.o. - Archiwum
ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin
Tel/fax. +48 (63) 243 74 04 w. 18
e-mail: archiwum@horti.konin.pl

Horti Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi dla firm, urzędów oraz osób prywatnych. Naszą specjalnością jest archiwizacja akt i profesjonalne niszczenie dokumentów. Dzięki dużemu zaangażowaniu, wieloletniemu doświadczeniu, a także wciąż rozwijanym kwalifikacjom jesteśmy w stanie skutecznie zaspakajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Archiwizacja dokumentów kadrowych, księgowych i wszelkiego typu innych akt przebiega przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych w dziedzinie zabezpieczania zbiorów dokumentów. Przeprowadzana przez nas archiwizacja akt jest niezwykle efektywna. Dysponujemy narzędziami, umożliwiającymi szybki dostęp do całej przechowywanej dokumentacji.

Głównym celem działania naszego Archiwum jest pełne wyręczenie podmiotów gospodarczych i osób fizycznych z obowiązków związanych z koniecznością prowadzenia archiwów, stwarzania bezpiecznych warunków lokalowych dla przechowywanych dokumentów i innych materiałów podlegających obowiązkowi archiwizowania. W swojej działalności kładziemy szczególny nacisk na zmieniające się w tym zakresie przepisy dotyczące zasad porządkowania i brakowania dokumentacji przy zachowaniu wszelkich procedur tajności. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo powierzonej nam dokumentacji dzięki składowaniu jej w dobrze zabezpieczonych pomieszczeniach wyposażonych w nowoczesne środki monitoringu i kontroli dostępu.

Oferujemy Państwu fachową obsługę przy:

przyjmowaniu i porządkowaniu dokumentów kategorii A i B;

klasyfikowaniu i kwalifikowaniu dokumentów;

sporządzaniu ewidencji i katalogowaniu dokumentów;

tworzeniu baz danych celem ułatwienia dostępu do przechowywanych informacji;

przechowywaniu powierzonych dokumentów w ściśle określonych warunkach (wilgotność, temperatura, oświetlenie);

brakowaniu (niszczeniu) dokumentów.

Porządkowanie, przechowywanie i brakowanie odbywa się w oparciu o Ustawę z dnia 14 lipca 1983 roku o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 38 poz. 173 z późn.zm.) oraz z uwzględnieniem szczegółowych przepisów i regulaminów archiwizacji.

Jeżeli interesuje Państwa bezpieczna archiwizacja dokumentów księgowych i kadrowych, bądź profesjonalne niszczenie dokumentów - trafiliście pod właściwy adres - zapraszamy do współpracy!

Inne firmy z grupy:


Dodatki do żywności
Usługi magazynowe


Usługi deweloperskie
Horti Sp. z o.o.